Biz Sizi Arayalım

  0 312 243 04 55 0 312 243 04 56

  Hakkımızda

  pergole-logo-2

  Ankara pergole olarak sizlere her geçen gün daha da kaliteli işçilik sunmaktayız.1995 yılından bu yana birçok kişi ile çalışarak en güzel işçiliği sunarak günümüze kadar gelmiş bulunmaktayız.

  İnsanların her zaman için bir takım ihtiyaçları vardır ve biz bu ihtiyaçları en kaliteli malzemeleri kullanarak karşılamaktayız. İstediğiniz tüm ölçülerde pergoleler yapılmakta ve müşterilerimizin de memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır. Çadır, tente,pergole gibi her alanda hizmet vermekteyiz.

  Sizin ihtiyacınız olan her ne ise öncelikle bize nasıl bir sistem istediğinizi söylemeniz yeterli olmaktadır. Biz de size en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Çadır istediğinizde küçük ve büyük araç olmak üzere tüm araçlar için çadır yapmaktayız. Eğer bu iş yeri için ise şantiye çadırı hizmeti ya da kişisel bir çadırsa isteğinize göre çadırı yapmaktayız. Bunlar haricinde tenteler her mekanda özellikle iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Nasıl bir tente mekanınız için uygunsa en uygunu yapılmaktadır. Mafsallı, körüklü, şeffaf gibi daha birçok tente çeşidini yapmaktayız. Tüm bu hizmetleri sizlere sunarak memnun kalmanızı hedeflemekteyiz.

  Siz ne kadar memnun olursanız biz o daha da titiz çalışmaya devam etmekteyiz. Siz ne istediğinizi söyleyin biz size yardımcı olalım. Bizimle çalıştıktan sonra hangi işiniz olursa olsun bizimle çalışmak istediğinizin garantisini vermekteyiz. Günümüze kadar gelmemizde sizin payınız çok büyük. Sizler bizden memnun kaldınız bizde sizler için her alanda gelişim gösterdik.

  Bizimle iletişime geçmeden başka bir firmayla görüşmeyin. İşçilik dikkat, titizlik ve güler yüzlülük ister. Biz önce güler yüzümüzle daha sonra da işimizle sizlerin karşısında bulunmaktayız. Bizimle görüşmenizi yaptıktan sonra en başından sonuna kadar ne kadar mükemmeliyetçi olduğumuzu göreceksiniz. Ankara pergole ekibi olarak her zaman sorunsuz işçilik sergilemekteyiz.