Biz Sizi Arayalım

  0 312 243 04 55 0 312 243 04 56

  Kurumsal

  pergole-logo-2

  1995 Yılından bugüne dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Hedefimiz müşteri hoşnutluğu, kaliteli hizmet,dayanıklı imalat ve her sattığımız hizmetin yıllarca sağlam iş görür hatta (toruna miras bırakılacak) şekilde müşteriler tarafından tavsiye edilmek. Bu uğurda fasonculuktan sanayiciliğe geçiş yapmanın zaruretini görerek imalata başladık.

  Ankara Aydın Pergole yaptığı iş ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Firmamız pergole, tente, çadır ve daha birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. Yapılan iş ne kadar kaliteli ise size sunulan fiyatlar da o kadar uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

  Ankara Aydın Pergole ile iletişime geçerek isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sormak istediğiniz her soru için cevap bulabilirsiniz. Müşterilerin istekleri bizim için önemli bir yere sahiptir. Birçok alanda hizmet sunarak en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaya devam edecektir. Sipariş vermek için iletişime geçerek sizlere daha iyi yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Referanslarımızdan gerekli bilgileri alabilir ve işimizin ne kadar kaliteli olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu şekilde bize güvenebilmeniz ve işlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilmeniz daha kolay olacaktır.


  Misyonumuz

  Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, Bilgi, beceri ve yetenekleri Kaliteli hizmetler sunan, Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen,İş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, Müşterilerine değer yaratmayı ilke edinmiş ve karlılığı ön planda tutan, Gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan bir firma olma yolunda siz değerli müşterilerimizin gücüyle emin adımlarla İlerliyoruz….

  Vizyonumuz

  Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza , iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.