Biz Sizi Arayalım

  0 312 243 04 55 0 312 243 04 56

  Pursaklar Pergole

   

  Evlerinizin, iş yerlerinizin dışarıdan bakıldığında daha da güzel gözükmesini istersiniz. Bunun haricinde yağmur, kar gibi doğa olaylarında da korunmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için de mekanlarınıza tente yaptırmanız yararlı olacaktır. Tente çeşitleri arasında yer alan körüklü tente, mafsallı tente, çift açılımlı tente, raylı tente en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Eğer bu tente çeşitlerinden herhangi birini yaptırmak istiyorsanız Ankara’nın neresinde olursanız olun size Pursaklar pergole ekibi yardımcı olacaktır.

  Körüklü tenteler sıklıkla evlerde kullanılmaktadır. Akordiyon görüntüsü oluştuğundan körüklü denmektedir. Diğer tente çeşitlerine göre işçiliği en zor olanlar arasında yer almaktadır. Fiyat açısından bakıldığında da en uygunlarındandır. İnsanların düşüncesine bakıldığında fiyat azsa kalitesiz yüksekse kalitelidir. Biz bu tenteyi en kaliteli malzemelerden yapmaktayız ve fiyatı da çok uygundur. Alıp kullanırsanız uzun süreli kullanım sağlayabileceksiniz. Özellikle bayanlar balkonlarının dışarıdan bakıldığında dikkat çekmesini isterler. Bu tente çeşidi tam bayanlara hitap etmektedir. Sizi tüm doğa olaylarından korumaktadır. Yağmurlu bir havada balkonda oturup yağmuru izleyebilirsiniz.

  pergolell

  Çift açılımlı tenteler büyük mekanlar içerisinde tercih edilmektedir. Hem fiyat açısından uygun hem de güzel bir görüntüsü vardır. Ayarlanabilme özelliği olduğundan gölgeye göre ayarlama yapabilmektesiniz. Dışarıdan bakıldığında iki adet mafsallı yağılmış gibi durmaktadır. Koruma alanı mafsallıya göre çok daha fazladır. Bu tenteler genelde sabitleme yapılarak kullanılmaktadır. Bu şekilde olması da daha da uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

  Mafsallı tentelere eklemli de denmektedir. Dirsek şeklinde hareket edebilme özelliğinden dolayı halk adında bu şekilde de geçmektedir. Dış kısımlara doğru düz bir şekilde açılmakta ve uzaktan kumanda kullanılabilmektedir. Bu tente çeşidinin ne amaçla kullanılması gerektiğine göre eğim verilmeli ya da verilmemelidir. Yaptırmadan önce koruma amaçlımı olup olmadığının söylenmesinde fayda vardır.

  Pursaklar pergole sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Siz ihtiyacınız belirledikten sonra iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mekanınız için istediğiniz tente uygun olduğu takdirde yapılacaktır. Tenteler haricinde de sizlere havuz kapama, havuz örtüsü, çadır, şemsiye konusunda da profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ürünlerin ve kullanılan malzemelerin garantisi verilmekte ve uzun süreli kullanım sağlayabileceksiniz.