Biz Sizi Arayalım

  0 312 243 04 55 0 312 243 04 56

  Sincan Pergole

  İnsanların her zaman için bir takım ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları arasında yer alan tente, araçların çadırları, şemsiyelere, kamp çadırları için Sincan pergole sizlere yardımcı olmaktadır. Piyasa içerisinde bu işleri yapan birçok yer vardır ve bu yerlerin nasıl bir iş yaptığı ise belli değildir. Biz sizlere hem en uygun fiyatlı hem de kaliteli malzemelerle hizmet vermekteyiz. Biz sizlere nasıl malzemeler kullandığımızı nedeni ile açıklamaktayız.

  yuksek-3

  Sincan Pergole piyasaya göre çok daha uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır. İnsanlar günden güne zevklerini ve renklerini değiştirmekte olduğundan bizde sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Renkler ve tasarımlar birbiri ile bulunca muazzam şeyler ortaya çıkabilmektedir. Bizlerde sizlere bu konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yapmış olduğumuz bir işi siz beğenmişseniz aynı şekle yapabilmekteyiz. İşi beğenirsiniz rengi hoşunuza gitmez başka bir renk yapabiliriz. Biz en kaliteli malzemeleri kullanarak çadır, şemsiye, tente hizmeti vermekteyiz. Sizin için ve mekanınız için hangisi uygunsa gerekli ölçümlemelerden sonra gereken neyse onu yapmaktayız. Sizin özel olarak istediğiniz bir şey varsa olursa yapabiliriz olmazsa nedenleri ile bunun açıklamasını sizlere yaparız. Özellikle tente yaptırma konusunda insanlar fazlalaşmıştır. Ev ve iş yerleri için kullanılmakta olan tenteler vardır. En çok kullanılanları körüklü tente, çift açılımlı tente, şeffaf tente, raylı tente gibi farklı farklıdır. Hangi mekana tente yapılacaksa en uygun olanının tercih edilmesi gerekmektedir.

  Mafsallı tenteler en sık kullanılanlar arasında yer almaktadır. Dirsek gibi hareket edebilme özelliği olduğundan tercih edilmektedir. Dış kısımlara doğru düz olarak açılmaktadır. Bu nedenle eklem tente olarak da bilinmektedir. İsterseniz elle isterseniz de uzaktan kumanda ile açma kapama sağlayabilirsiniz. Genellikle evlerde balkonlarda kullanılan körüklü tentelerdir. Dışarıdan gelecek her şeye karşı evlerin balonları korunmak için kullanılmaktadır. İşçilik açısından en zor yapılan tenteler arasında yer almaktadır. Çift açılımlı tenteler uzunlamasına yapılmakta olan iki mafsalın birleşmesi gibi gözüken ancak ölçümleme ile yapılmaktadır. Sağlam ve uzun ömürlü olsun isterseniz direğe montajının yapılması gerekmektedir. İstediğiniz kumaş ve renk kullanılabilmektedir. Raylı tenteler ise genelde kış bahçelerinde kullanılmaktadır. Mekana göre özel olarak yapılmaktadır.